УВАГА! НОВІ ПРАВИЛА ПРИЙОМУ!
Кременчуцька спеціалізована школа - інтернат І - ІІІ ступенів ім. І.М. Піддубного Полтавської обласної ради (далі – школа - інтернат ), директор Кириченко Олександр Миколайович, за підтримки Полтавської обласної ради, Полтавських обласних федерацій велоспорту та греко-римської боротьби започаткувала проект з набору юних спортсменів (юнаки, дівчата): велосипедистів, греко – римської боротьби, веслування на байдарках та каное, боксу, футболу, велоспорту, легкої атлетики, дзюдо у віці від 6 до 18 років на навчання та спортивну підготовку у школу-інтернат
Учні/вихованці, які пройдуть конкурсний відбір і будуть зараховані до школи-інтернату, здобудуть загальну середню освіту та позашкільну освіту спортивного профілю, будуть забезпечені якісним п’ятиразовим (на день) харчуванням, проживанням у теплому і світлому комфортабельному гуртожитку, можливістю підвищення спортивної майстерності під керівництвом досвідчених тренерів-викладачів на спортивних спорудах міста у п’ятиразових (на тиждень) навчально-тренувальних заняттях та участі у чемпіонатах України серед команд дівчат і юнаків усіх вікових груп.
У першу чергу на навчання запрошуються вихованці міських, районних і обласних ДЮСШ із малозабезпечених та багатодітних родин. Але і всі інші юні спортсмени мають право пройти конкурсний відбір.
До участі в конкурсі допускаються діти на підставі:
-
Заяви батьків, або осіб, що їх заміняють;
-
Медичних додатків: шкільна медична карта, форма 086, форма 063 (2 примірника, завірені мокрою печаткою), довідка від педіатра про диспансерному обліку, ультразвукове дослідження серця, електрокардіограма, клінічний аналіз крові, сечі, довідка з туберкульозного диспансеру, ФОГК (з 15 років);
-
Документів: особиста справа учня, табель успішності / свідоцтво про базову загальну середню освіту, характеристика, оригінал і 2 копії свідоцтва про народження (або паспорта), фотографії 3х4 - 2 штуки, оригінал (копію) наказу про присвоєння спортивного розряду (при наявності), дипломи, грамоти або інші документи, що підтверджують здібності учнів з обраного виду спорту.
Конкурсне випробування відбудеться після прийому документів. Для участі в ньому необхідно мати спортивний одяг та взуття.
4 серпня відбудеться прийом учнів на відділення велоспорту, греко-римської боротьби, волейболу 1-10 класів.
5 серпня відбудеться додатковий прийом учнів .
З питань вступу звертайтеся по телефону: приймальна комісія 0980522554
14 серпня 2020 р. о 10.00 у школі-інтернаті за адресою м. Кременчук, вул. 3-х Космонавтів, б.2 відбудеться День відкритих дверей, у програмі якого батьки та особи, що їх заміняють зможуть ознайомитись з умовами навчання, проживання, харчування та тренування майбутніх учнів/вихованців.
Батьки та особи, що їх заміняють, які не зможуть 14 серпня взяти участь у заходах Дня відкритих дверей, зможуть ознайомитись із роботою закладу, у інший час, попередньо повідомивши про дату свого прибуття для ознайомлення за телефонами 0980522554, а також на сайті закладу http://www.intmakarenko.ucoz.ua/
Запрошуємо батьків, опікунів, тренерів до співпраці.
- Запрошення на навчання
- Буклет "Наша школа" ст.1 ст.2
5 речей про коронавірус, які потрібно знати батькам – МОН та МОЗ дають роз’яснення
“Уряд оголосив загальнонаціональний карантин. Однак ми розуміємо, що просто не ходити до школи чи іншого закладу освіти – недостатньо. Важливо, щоб батьки знали, як діяти в ситуації карантину та від чого берегти дітей. Тому така інформація зараз дуже потрібна”, – розповіла заступниця Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій.
ПЕРШЕ. Інфекція передається переважно повітряно-крапельним шляхом від зараженої людини або через дотик до забруднених поверхонь.
ЩО РОБИТИ:
- попросити дітей не підходити ближче ніж на 1 метр до людей, що кашляють, чхають або мають жар
- нагадувати дітям про обов’язкове миття рук перед прийомом їжі та після відвідування вбиральні (мити руки потрібно щонайменше 20 секунд або використовувати дезінфекційні засоби для рук)
- попросити дітей утриматися від прийому їжі з загальних упаковок або посуду (горішки, чіпси, печиво та інші снеки), куди багато людей занурюють руки
- просити дітей уникати привітальних обіймів і рукостискань, поки епідеміологічна ситуація не стабілізується
- посилити вимоги до вологого прибирання приміщень, очищення та дезінфекції об’єктів, яких торкається велика кількість людей, провітрювати приміщення
- важливо уникати місць масового скупчення людей
ДРУГЕ. Симптоми інфекції: кашель, біль у горлі, риніт, лихоманка, утруднене дихання, сухий кашель, чхання, біль у грудині; у деяких випадках – діарея або кон'юнктивіт. У складних випадках інфекція може викликати пневмонію. У деяких випадках ця хвороба може бути смертельною, однак переважно це відбувається з людьми середнього чи похилого віку, що мають супутні захворювання.
ЩО РОБИТИ:
у разі підвищеної температури дитина має залишитися вдома до повного одужання та одразу отримати консультацію сімейного лікаря.
ТРЕТЄ. Як правильно поводити себе в умовах поширення вірусу?
- мити руки щонайменше 20 секунд або використовувати дезінфекційні засоби для рук
- під час кашлю або чхання прикривати рот і ніс паперовою хустинкою, яку потім необхідно викинути; чхати також правильно у згин ліктя
- не підходити ближче ніж на 1 метр до людей, що кашляють, чхають або мають жар, уникати будь-якого тісного контакту з ними
-
не споживати сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження
ЧЕТВЕРТЕ. Маски не допомагають убезпечити себе від вірусу, вони допомагають лише в тому разі, коли маску носить хвора людина.
П’ЯТЕ. Наразі не існує жодних ліків для лікування чи запобігання коронавірусу. Будь-які пропозиції в Інтернеті про вакцини чи ліки – неправда.
Нагадуємо, що з 12 березня 2020 року в Україні карантин для усіх закладів освіти. Відповідне рішення Уряд ухвалив 11 березня 2020 року.
УВАГА ВСІМ!!! ПОТРЕБУЄТЬСЯ ДОПОМОГА!
Учень 9 класу Кременчуцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені А.С. Макаренка Полтавської обласної ради Неводничий Олександр потребує вашої допомоги!